MeYFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeYFoRuM

hEr kEz bİr gÜN MEYFORUM'U bİlEcEk....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kapak nickler

YazarMesaj
ordinaryus

ordinaryus

Erkek
Lakap : Mami

kapak nickler Empty
MesajKonu: kapak nickler   kapak nickler Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:28 pm

вαηα qєLişLєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış…

ѕEωîу0яυм Dİуişiη αğιZ αLιşşкαηLιğιумιѕ… !ama Sn ağLayaMaSsnn.. Sn eRkek adamSn!…qüLen yüSünün aRdnda
qiSlice kanaYanSn…

iLksin..! smdiLik soN.. hiC bi suRéT “sen” oLamaz.. asLa yerini kimsé aLamazz..!(L)
siLdikLeRim waRdıR BiR De onLaR yanLışLaRm we pişmanLıkLaRmdıR adLaRı anıLmaz hatıRLaRı soRuLmaZz saDece pişmanLıkLaRmdıRdövme gibidir bazı sözler… dinlerken acıtır, sızlatır sonrasında.. ama yara iyileştiği zaman bedenindeki nakış çıkar ortaya…
KayBeTmem wazqeçerim,HırsLıyım ALırım,şımarıqım bunu haKediyorum qüzeLim:ş ben napim annem ÖyLe doqurmuş <-

Öz€nTi .. KaSIntI wB.. G€nçLik .. ! şidd€tL€ İddaa €diyoRum Bu G€nçL€R Daha Çok G€nç xD xP

BéKLéMé BoşyéRé DöNméM SâNa Bén űZűGűNűM ârTıq MâHwoLduMmM !!

TaBiKi HeP DoğRu DeiLDi SeçimLerim ZaManı GeLdi şEREFSİZLeRiDe sevDim..

SuLtan 0Lmuşh KahpeLér.. DeLikanLı 0Lmuşh İpneLér..Hanım Efendi 0Lmuşh SürtükLer.. MumLa Aranır 0Lmuşh Bénim qibiLeR

…SeN sANırsın ki İnsan SeVdaSıNı İçİne qÖmEr BeNİm sEVdam sEVda GibiDir YaVruM İnsanı qÖmEr…

Bana hiÇ inanma yaLancıyım! Oturup Birşey anLatma aLaycıyım!! Sénin yaran Bana değmez canım…Bénimle oyun olmaz mızıkçıyım!!!

Çok tatlısın dediler öyleyim dedim
Ortalığı deli ediyosun dediler
Herzaman dedim (:
Çakalsın dediler güldüm geçtim…
Hakkında konuşuluyor dediler …
Biliyorum dedim … 10numarasın DediLer Öleyim dedimDELIYIZ DOLUYUZ SÖZÜMÜZ GECER ….
SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLIşLARIM ve PişMANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece “”BEDDUALARIMDIR..

NETTE AYIP SÖZ SÖLEME,ALASINI BİLİRİZ BİZDE,TERBİYESİZLİK KALIR SAHİBİYLE EFENDİLİK KALSIN BİZDE…
aCımıcakSın aCıncak haLé duSérSin , aqLamıcakSın aqLanacak haLé duSérSin , Sonunu sén yazCakSın yokSa yazıLcak haLé duSérSin..

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєтіşтіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝіşтіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІіşтіЯ…xD HaYaT MaTRoCk HaYdi KuDuRoCk ! xD
http://www.meyforum.tr.cx

kapak nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik nickler